O mnie

Agnieszka Macura – radca prawny, absolwentka stosunków międzynarodowych na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz szkoły trenerów Wszechnicy UJ w Krakowie

Od wielu lat współpracuje z renomowaną Kancelarią Radcy Prawnego Marka Płonki w Bielsku-Białej (http://kancelaria-mp.pl).

Na co dzień zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną podmiotów korporacyjnych, w tym jednostek organizacyjnych Skarbu Państwa i samorządu terytorialnego.

Doświadczenie w prawie związanym z obszarami leśnymi zdobywała podczas pracy z Nadleśnictwami głównie na południu kraju, Parkiem Narodowym a także w zakresie licznych szkoleń na indywidualne zlecenia Regionalnych Dyrekcji Lasów Państwowych oraz Ośrodka Rozwojowo – Wdrożeniowego Lasów Państwowych w Bedoniu.

Zawodowe zainteresowania koncentrują się na pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianej edukacji, turystyki i rekreacji na terenach leśnych.

Prywatnie miłośniczka kryminałów, górskich wędrówek, narciarstwa, skitouringu oraz przemierzania rowerem terenów leśnych.